Wciągająca integracja dla firm, które szukają gier z ciekawą fabułą.
To propozycja eventu dla firm który może być realizowany na zewnątrz i w budynku.
Najważniejsze dane organizacyjne gry:
Miejsce: Możliwe w budynku i na zewnątrz
Czas trwania:2 -3 godziny
Ilość uczestników: zaprojektowane na ilość 10-60 osób. Możliwa większa grupa po niewielkim przeprojektowaniu scenariusza.
Cele i korzyści:
- Doskonalenie współpracy w zespole
- Trenowanie umiejętności komunikacji
- Inicjowanie kreatywności
- Integracja zespołu i lepsze wzajemne poznanie się uczestników
Fabuła gry integracyjnej Schron
Nad ziemię nadciąga kilka radioaktywnych chmur i tornada, które potęgują ich działanie.
Uczestnicy eventu znaleźli się w schronie wojskowym, gdzie, okazuje si ę- mają maksymalnie 3,5 godziny na ewakuację i wyjście ze schronu.
Niestety obiekt został odłączony od prądu i pracują tylko dwa generatory. Pierwszy generator dostarcza tlen i podtrzymuje funkcje kilku najważniejszych urządzeń w schronie, drugi zapewnia oświetlenie. Na domiar złego paliwa dla drugiego generatora starczy tylko na 2 godziny.
Uczestnicy mają tylko 3,5 godziny na zmierzenie się z wyzwaniami w schronie, przy czym tylko 2 godziny będą mogli wszystko widzieć.
Pierwszy etap gry Schron
Najpierw uczestnicy realizują zadania wymagające widzenia ( 3 zadania zostawione przez sztab generalny). To one zdecydują, czy grupa będzie zakwalifikowana do pierwszego transportu.
To zadania wymagające wykorzystania umiejętności komunikacji oraz spostrzegawczości i współpracy.
Zadania:
- Tor ucieczki
- Szyfry prawdy
- Złam Hasło
Po realizacji tych zadań uczestnicy muszą rozpracować szyfry schronu i znaleźć kod otwierający drzwi w trybie awaryjnym. Uczestnicy powinni zostawić go sobie w takim miejscu, który będą mogli odnaleźć szybko, gdy zapadnie całkowita ciemność. Będzie on potrzebny na koniec gry, gdy kapsuła zostanie już zrobiona i trzeba będzie otworzyć drzwi schronu i wyjechać o zaplanowanej godzinie przed schron.
Drugi etap gry Schron-budowanie wehikułu.
W całkowitej ciemności uczestnicy muszą zbudować kapsułę ratowniczą. Aby usprawnić pracę i wykonać ją z zadowalającym efektem, uczestnicy muszą wykorzystać właściwe narzędzia komunikacji. To nie lada wyzwanie, aby zbudować kapsułę pozwalającą dotrzeć grupie do platformy ratowniczej, która o umówionej godzinie podjedzie pod drzwi schronu.
Ważne: Team team building jest realizowany w formule cyklonu.
To nasz autorski sposób realizacji gry wewnątrz umożliwiający tak dużej grupie aktywnie uczestniczyć we wszystkich etapach gry.
Zapytaj o integrację dla pracowników już teraz!
Skontaktuj się z nami 517 112 689
Możesz też wysłać do nas zapytanie mailem: biuroideainventor@gmail.com
Ważne: autorką gry jest trener Ideainventor Magdalena Parowicz Kulińska.
Zabronione jest kopiowanie i wykorzystywanie bez zgody autora.