Doświadczenie
i kreatywność

Z wielkim zaangażowaniem i kreatywnością realizujemy szkolenia z rozwoju kompetencji osobistych takich jak zarządzanie sobą w czasie. Jesteśmy prekursorami w zakresie efektywności szkoleń – w pełni bierzemy odpowiedzialność za cele, które były postawione przed naszymi szkoleniami. Wierzymy, że nasze doświadczenie, pasja i biznesowe podejście do zagadnień rozwoju osobistego i zawodowego sprawi, że zdecydują się Państwo na współpracę z naszą firmą. Zapewniamy, że umiejętności, które poprzez szkolenia nabędą uczestnicy zwiększą skuteczność w różnych sytuacjach życia zawodowego.

Magdalena Parowicz–Kulińska

TRENER Z MIĘDZYNARODOWYM CERTYFIKATEM MATRIK. PRAKTYK SPRZEDAŻY Z 15 LETNIM STAŻEM W BRANŻY FMCG. AUTOR WIELU PUBLIKACJI, GŁÓWNIE W OBSZARZE SPRZEDAŻY I ZARZĄDZANIA LUDŹMI.

Igor Łęgowski

TRENER Z 20 LETNIM STAŻEM W OPTYMALIZACJI PROCESÓW. POMÓGŁ FIRMOM WYGENEROWAĆ PONAD 8 MLN OSZCZĘDNOŚCI.OBSZAR LEAN, SIX SIGMA, FMEA

Dorota Palczuk

SOCJOLOG. KONSULTANTKA HRM.TRENER. SPECJALIZACJA: TWORZENIE STANDARDÓW OBSŁUGI KLIENTA I SPRZEDAŻY ORAZ PROGRAMÓW LOJALNOŚCIOWYCH DLA KLIENTÓW

Grzegorz Żyłak

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE W ZAKRESIE ANALIZY, PLANOWANIA, ORGANIZOWANIA, KONTROLOWANIA PROCESÓW I MOTYWOWANIA ZESPOŁÓW SPRZEDAŻOWYCH. DORADCA, PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY, DYREKTOR REGIONÓW I MAKROREGIONÓW, TRENER. PRAKTYKA W HANDLU, SPRZEDAŻY I W ZARZĄDZANIU - 14 LAT.

Katarzyna Siepka

TRENER SPRZEDAŻY, KONSULTANT, SPECJALISTA OBSŁUGI KLIENTA, SPRZEDAŻY ORAZ NEGOCJACJI. EKSPERT SYSTEMÓW RAPORTOWANIA I ZARZĄDZANIA DANYMI.PRAKTYK SPRZEDAŻY I ZARZĄDZANIA ZESPOŁAMI.

Rafał Andrzejewski

TRENER I EKSPERT Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM ZWIĄZANYM Z OBSŁUGĄ PRAWNĄ, KONSULTINGIEM PRAWNICZYM.EKSPERT POTRAFIĄCY W FENOMENALNY SPOSÓB PRZEKAZAĆ TWARDĄ WIEDZĘ Z ZAKRESU PRZEPISÓW PRAWA, REGULACJI PODATKOWYCH I PRAWNYCH.

Michał Malinowski

PROPAGATOR STORYTELLINGU W POLSCE I NA ŚWIECIE. OPOWIADACZ, PEDAGOG I PISARZ. ZAŁOŻYCIEL JEDYNEGO W POLSCE PRYWATNEGO MUZEUM BAJEK I OPOWIEŚCI.

Anita Saternus

CO-TRENER, TWÓRCA KREATYWNYCH SCENARIUSZY TEAM BUILDING. DZIĘKI WYSOKIM UMIEJĘTNOŚCIOM INTERPERSONALNYM I OGROMNEJ KREATYWNOŚCI POTRAFI WYCZAROWAĆ ORYGINALNE I WYJĄTKOWE EVENTY DLA PRACOWNIKÓW.

Każdy obszar szkoleń dla firm wymaga specyficznej wiedzy, wysokich kompetencji trenerów, sprawdzonych rozwiązań, znajomości branżowych problemów i dogłębnego zrozumienia tematu. W jakich obszarach szkolimy? W jakich szkoleniach jesteśmy najlepsi?

Zakres kompetencji, w których specjalizują się nasi trenerzy jest bardzo szeroki. Każdy klient podejmujący współpracę z firmą Ideainventor otrzymuje wraz z dopasowanym programem szkoleniowym, portfolio naszych ekspertów dedykowanych do określonej tematyki i sam decyduje z kim chce współpracować.

Szkolenia zwiększające efektywność firm: szkolenia dla handlowców, szkolenia ze sprzedaży i obsługi klienta, szkolenia z negocjacji.

Szkolenia zwiększające kompetencje interpersonalne: szkolenia z komunikacji, kreatywności, asertywności, radzenia sobie ze stresem, zarządzania czasem, umiejętności współpracy z innymi, autoprezentacji, warsztaty antystresowe.

Szkolenia związane z zarządzaniem: zarządzanie przez cele, zarządzanie zespołem, motywowanie pracowników, zarządzanie wiedzą, szkolenia dla menadżerów wyższego szczebla, szkolenia z zarządzania dla brygadzistów i kadry niższego szczebla, przywództwo.

Szkolenia HR: zarządzanie talentami w organizacji, ocena pracowników, budowanie systemu motywacyjnego, budowanie i zarządzanie procesem adaptacji.

Szkolenia Obszaru Lean: Six Simga. FMEA, 5 S, 8D

Nasza firma posiada zespół ekspertów dedykowanych do kreatywnych team-buildingów oraz szkoleń integracyjnych opartych na grach scenariuszowych. Tu, gdzie liczy się kreatywność, dobra zabawa, emocje i niestandardowe podejście do eventów-jesteśmy partnerem godnym zaufania. W krótkim czasie nasi kreatorzy rozrywki są w stanie przygotować scenariusz przeznaczony dla konkretnej firmy i jej specyficznych oczekiwań.

Dzięki trenerom, z którymi współpracujemy na stałe zmieniamy oblicze biznesu wśród naszych klientów.

Scroll to Top