Sekretna receptura Królowej Węgier- Kreatywny event

Pełna emocji i ciekawych przygód, wymagająca wyjścia poza standardy myślenia i schematy, otwierająca na wykorzystywanie wszystkich zmysłów i mocno angażująca-taka jest nasza najnowsza gra eventowa.

To kreatywny teambulding przeznaczony dla firm, które mają dość standardowych eventów.

Krótki opis fabuły gry eventowej

Wstępując w szeregi bractwa królowej Węgier stajesz się jednocześnie członkiem niezwykłej misji.

Za sprawą podstępnej pokojówki została wykradziona receptura zapachowa na sławną Wodę Królowej Węgier, która nie tylko była cudownymi naturalnymi perfumami, ale również miała moc uzdrawiania wielu dolegliwości. Pokojówka zostawiła szereg zaszyfrowanych wskazówek, które umożliwią jej współkompanom odnaleźć składniki i recepturę. Na szczęście wskazówki zostały odzyskane.

Bractwo ma za zadanie odnaleźć wszystkie ukryte w promieniu 1 km składniki, które niezbędne są do odtworzenia zapachu. Poszukiwacze napotkają podczas swoich poszukiwań tajemniczych podstępnych magów nasłanych przez pokojówkę. Za sprawą magów uczestnicy będą brali udział w szeregu niezwykle ciekawych, pełnych emocji i humorystycznych zadań.

Odnalezienie składników to dopiero część zadania-najważniejsza jest bowiem receptura. Aby móc ją odnaleźć -cała grupa musi umieć połączyć siły i współpracować.

Na koniec zadania uczestnicy odtwarzają zaginioną recepturę zapachową, a niezwykły efekt w postaci odtworzonej Wody Królowej Węgier-zabierają ze sobą.

Korzyści dla uczestników eventu

To kreatywny team building opracowany tak, aby uczestnicy brali udział w niezwykłej przygodzie. Co zyskują?

– Niecodzienna wciągająca fabuła eventu

– Przełamują swoje ograniczenia i wychodzą poza schematy ( wykorzystanie technik myślenia kreatywnego)

– Uczą się współpracy i trenują umiejętność efektywnej komunikacji ( warunek niezbędny przy rozwiązywaniu wielu zadań podczas team buildingu)

– Doświadczają niezwykłych wrażeń węchowych

– Przeżywają wiele pozytywnych emocji generowanych dzięki zadaniom, które rozwiązują

– Wspaniały efekt ostateczny w postaci zapachu opartego na prawdziwej historycznej recepturze, który każdy uczestnik w ilosci 10 ml zbiera ze sobą. Otrzymuje również recepturę, gdzie będzie mógł odtworzyć sobie zapach w domu

Czas realizacji eventu:

W zależności od wielkości grupy oraz terenu, którym będziemy dysponować od 2 do 5 godzin.

Wielkość grupy

Od 20 osób do 100

Wymagania dotyczące miejsca realizacji teambuildingu

Event może być zaplanowany jako  terenowy.  Ostatni etap gry może być realizowany w budynku lub pod zadaszeniem.

Przykładowe zadania podczas realizacji gry:

  • Test trójkąta

Test polegający na odróżnieniu zapachów. To zadanie podobne do zadań, którym muszą sprostać adepci szkół perfumeryjnych.

  • Zaminowany tor

Część uczestników będzie musiało przejść przez zaminowany tor w ciemnościach. Będzie mogło wykorzystać tylko pomoc kolegów i umiejętną komunikację

  • Szyfrowane miejsca

Pierwsza część teambuildingu polega na przekazaniu uczestnikom kilkudziesięciu zaszyfrowanych wiadomości, które umożliwiają odnalezienie składników do stworzenia receptury.

  • Strzelnica Kordiana

Zadanie będące połączeniem wykorzystania zmysłu zapachu z umiejętnością celnego strzelania do celu z łuku. To bardzo zabawne i niezwykle wciągające zadanie.

Cała gra opracowana jest tak, aby uczestnicy angażowali się w fabułę, a dzięki temu zespół podczas całej imprezy teambuildingowej doskonale się bawi i integruje.

 

 

 

 

 

 

Scroll to Top