Gra terenowa – Porwanie

Jeśli szukacie standardowego team buildingu to niestety ten nie jest dla Was. Gra terenowa PORWANIE została zaprojektowana tak, aby od początku do końca angażować wszystkich uczestników, uczyć ich współpracy i rozwiązywania problemów w trudnych warunkach i pod presją czasu. Przede wszystkim gra pozwala na budowanie silniejszych więzi w zespole i dostarcza ogromnej dawki pozytywnych emocji.

Jeśli szukasz kreatywnego i pełnego emocji eventu, to ta propozycja jest dla Ciebie.

Jej największa zaleta-oryginalność!

Cele gry:

  • Dostarczenie olbrzymiej dawki adrenaliny i pozytywnych emocji
  • Doświadczenie mocy współpracy
  • Poprawa umiejętności komunikacji i współpracy
  • Przewidywany czas: 3-3,5 godziny
  • Ilość uczestników: Do 50 osób/ Scenariusz może zostać przeprojektowany dla większej grupy

Przewidywana wielkość grupy: do 50 osób.( w przypadku zapotrzebowania dla większej grupy należy dostosować scenariusz)

Wymagany teren ( teren zalesiony o dość dużej przestrzeni).Teren do realizacji tego eventu jest bardzo istotny, dlatego musi być wcześniej zaakceptowany przez koordynatora realizacji eventu pod kątem kluczowych elementów niezbędnych do realizacji gry w terenie.

Krótki opis fabuły gry terenowej Porwanie

Zespół zmierzy się z wymagającą, pełną emocji i wyzwań grą. Na początku gry dochodzi do porwania 6 uczestników. Jak się okazuje to specjaliści, którzy znają tajną recepturę na nowo wprowadzany na rynek napój. Zespół ma 3 godziny na akcje poszukiwawczo-ratowniczą. Po tym czasie grupa specjalistów zostanie przewieziona na tereny, gdzie odnalezienie i odbicie zakładników nie będzie możliwe.

W zespole, który będzie miał za zadanie odzyskać porwanych szybko wybierani są agenci oraz operacyjni. Zadania agentów będą zogniskowane na pozyskiwanie informacji w różne-nawet najbardziej niestandardowe sposoby. Zadania operacyjnych to  kolejne akcje, które krok po kroku będą przybliżać zespół do odzyskania porwanych.

W tym samym czasie uczestnicy, którzy zostali porwani mają aktywny wpływ na swój los. Mają oni szansę na różne sposoby przekazywać zaszyfrowane wiadomości oraz zmierzać się ze specjalnie dla nich przygotowanymi zadaniami.

To co jest ogromną zaleta tego ciekawego i pełnego emocji teambuildingu to fakt, że w zabawie bierze udział cała grupa. Scenariusz  gry terenowej PORWANIE jest tak zaprojektowany, że wszyscy aktywnie uczestniczą w zabawie.

Zapytaj o ciekawą integrację dla pracowników  już teraz!

 

\"\"                  Skontaktuj się z nami 517 112 689 

lub  w formularzu kontaktowym zapytaj o to szkolenie. My wyślemy Ci kartę zgłoszenia na szkolenie.

KONTAKT

 

Scroll to Top