WITAJ NA STRONIE IDEAINVENTOR

Jesteśmy firmą szkoleniową skupiająca się na efektach po szkoleniu. Działania rozwojowe projektujemy z największą starannością. Wszystkie narzędzia szkoleniowe, które dopasowujemy dla naszych klientów spełniają określone zadania. Jesteśmy nastawieni na realizacje celów naszych klientów.  Nasze szkolenia to poligon doświadczeń. Wszystko po to aby uczestnicy mogli  wypracować podczas szkoleń odpowiedni pakiet umiejętności.

 

DLACZEGO MY?

Nasze szkolenia wyróżniają się  ze względu na innowacyjne  podejście, mocne powiązanie szkoleń z konkretnymi, rzeczywistymi problemami. Dostarczają nie tylko wiedzy i umiejętności, ale przede wszystkim otwierają umysł, poszerzają horyzonty i wyznaczają  zmiany na lepsze.
Każda firma ma swoją specyfikę,  a handlowcy i  managerowie to silnik każdej organizacji. Umiejętności kierownictwa zatem to priorytet. Nasze szkolenia projektujemy w oparciu o realizowane bezpłatnie audyty. Efektem badania potrzeb są dopasowane szkolenia,  a co zatem idzie  powracający do nas zadowoleni klienci.

Szkolenia osadzone w praktyce

Wykorzystanie na każdym szkoleniu unikalnych, przemyślanych własnych narzędzi szkoleniowych usprawniających proces uczenia się

Otwarte i kreatywne podejście

Bierzemy odpowiedzialność za nasze szkolenia. Jesteśmy z naszymi klientami również podczas wdrażania rozwiązań

Referencje

Scroll to Top