Kreatywne gry integracyjne

Zabawy i gry strategiczne

Ważne dla organizacji umiejętności można przekazać w tradycyjny warsztatowy sposób, ale można też tak zaprojektować grę , aby uczestnicy zdobyli ważne z punktu widzenia biznesu umiejętności uczestnicząc w ciekawej , dobrze zaaranżowanej przygodzie.

Elementy warsztatowe są tak zaprojektowane, aby łączyły w sobie różnego rodzaju zadania wymagające różnorodnych sprawności i kompetencji.
Dzięki takiej formie oferujemy jednocześnie: efektywne nauczanie ważnych umiejętności, integrację zespołu, dużą dawkę emocji.

Przykładowe  zrealizowane gry jednodniowe:

 

Szpieg w labiryncie

Gra strategiczna  wplatająca naukę rozpoznawania kłamstwa. Jest to  dobra propozycja na efektywny team building, gdzie  stawiamy sobie kilka celów. Oprócz doskonałej rozrywki uczestnicy uczą się efektywnej komunikacji, myślenia strategicznego i współpracy.

\"\"

 Creative Cooker i mapa skarbu

Event silnie inicjujący współpracę i komunikację wewnątrz zespołu.
Uczestnicy  biorą udział w grze, która jest zaprojektowana,  w ten sposób, że uczestnicy muszą przechodzić przez kolejne etapy. Pierwsze etapy to kolejne zadania, które wykonują uczestnicy.  Końcowym etapem jest przyrządzanie wykwintnej potrawy w grupach ze zdobytych w poprzednich etapach produktów. Okazuje się, że drzemią w was pokłady niewykorzystanych talentów!

\"\"

Poszukiwacze manuskryptu tajemniczej machiny

\"\"
W tej grze zarówno prowadzący koordynator jak i Wielki Mistrz Everard postarają się, aby uczestnicy ani przez chwilę się nie nudzili zdobywając kolejno wskazówki prowadzące do tajemniczego manuskryptu.
Ta sytuacja to  metafora organizacji, w której pracownicy są otoczeni dużą ilością informacji, muszą umieć je sortować, analizować, radzić sobie z trudnymi sytuacjami i rozwiązywać na bieżąco problemy. Jak uporają się z tą zagadką i nietypowymi zadaniami uczestnicy? Czy będą potrafili znaleźć drugie dno? Czy  zaangażują się w rozwikłanie zagadki ? Czy docenią jej skutki? Czy będą potrafili połączyć siły, aby zrealizować nadrzędny cel?

Zapytaj o integrację dla pracowników  już teraz!

 

\"\"                  Skontaktuj się z nami 517 112 689 

lub  w formularzu kontaktowym zapytaj o to szkolenie. My wyślemy Ci kartę zgłoszenia na szkolenie.

KONTAKT

Scroll to Top