Gra terenowa na szlaku górskim ,,Aleja Zbójników\’\’.

Jest to gra integracyjna na  łagodnym szlaku górskim. Została zaprojektowana w taki sposób, aby uczestnicy od początku byli zaangażowani w zadania powiązane z odnalezieniem zbójnickiego trofeum.

Główna idea tego scenariusza team buildingu to zainicjowanie współpracy, rozpalenie emocji i doskonała zabawa. Dodatkową zaletą tej gry terenowej jest poznawanie przez uczestników miejscowych legend i zwiedzanie wybranego  łagodnego szlaku górskiego.

 

Informacje organizacyjne team buildingu realizowanego na podstawie scenariusza ,, Aleja zbójników’’.

 

Ilość uczestników:

 

– Zaplanowano na liczbę uczestników od 20 do 100 osób.

– Ilość koordynatorów nadzorujących grę –w zależności od liczebności grupy.

 

Przewidywany czas:

 

– do 3 godzin

 

Teren: Wymagany  ciekawy i bezpieczny szlak umożliwiający ukrywanie wskazówek i realizację poszczególnych zadań

( Przed realizacją gry terenowej należy zaakceptować wybrane miejsce realizacji, pod kątem zadań zaplanowanych w grze)

Gra terenowa na szlaku górskim? Czemu nie!

Krótki opis gry

 To wyjątkowo ciekawa gra przygodowa, zainspirowana   miejscowymi legendami o zbójnikach i ciekawostkami wybranego szlaku na Dolnym Śląsku.

 

Podczas realizacji wyzwań uczestnicy są mocno zaangażowani, a dobry humor i ogromne pokłady rywalizacji  trwają przy uczestnikach przez cały czas gry.

Poszczególne zadania rozplanowane są na poszczególnych odcinkach szlaku  i w konsekwencji nie tylko pozwalają odnaleźć  zbójnickie trofeum ale wyłonić najbardziej zaangażowanych uczestników.

 

Na całym szlaku umieszczone są zbójnickie symbole wraz  z kolejnymi informacjami pozwalającymi być coraz bliżej odnalezienia trofeum.  Gdy uczestnikom uda się odnaleźć  wszystkie symbole, muszą rozwiązać zagadkę zbójników, która wskazuje drogę do trofeum.

Wyzwania jakie stawiane są na szlaku nie tylko zaskakują ale zazębiają się z legendami regionu. Dzięki temu gra wyzwala mnóstwo pozytywnych emocji.

 

Wyzwania i nietypowe zabawy integracyjne dla uczestników na szlaku:

\"\"

 

Zbieranie zbójnickich symboli

Uczestnicy kompletują wszystkie umieszczone na szlaku symbole z przyłączonymi do nich kolejnymi skrawkami zagadki. Gdy uda im się skompletować całą zagadkę zbójników, droga do trofeum zbójników będzie wolna.

 

Fajka zbójnika

Zadanie zbójników, którym umilali sobie czas podczas wieczornych biesiad. Za pomocą specjalnych rurek uczestnicy celują z okrągłych fasolek do tarczy.

 

Rozpoznaj zbójnicki trunek

Tym razem zadanie pozwoli uczestnikom  doświadczyć smaków napitków, których kosztowali zbójnicy. Za pomocą  wyłącznie zmysłu smaku  będą musieli odnaleźć właściwy napitek.

 

Fortel Burgrabiego

To zadanie, gdzie sprytni zbójnicy musieli  przechytrzyć Burgrabiego i wydobyć skarb. W wyznaczonej strefie umieszczono złote dukaty, a zadaniem uczestników będzie przesypanie dukatów z dużej odległości i za pomocą dostępnych narzędzi do innej beczki, a następnie  przetransportowanie do bezpiecznej zbójnickiej kryjówki.

 

Zbójnicki słownik

W tym zadaniu uczestnicy będą musieli przekazać sobie informacje za pomocą języka używanego przez zbójników. Aby to zrobić muszą  dopasować współczesne słowa do słów używanych przez zbójników.

Zapytaj o integrację dla pracowników  już teraz!

 

                  Skontaktuj się z nami 517 112 689 

lub  w formularzu kontaktowym zapytaj o to szkolenie. My wyślemy Ci kartę zgłoszenia na szkolenie.

KONTAKT

 

*Scenariusz jest własnością intelektualną eksperta Ideainventor: M. Parowicz Kulińskiej. Wszelkie próby kopiowania i wykorzystywania bez zgody  są zabronione.

 

 

 

 

Scroll to Top