Gra integracyjna logiczno przygodowa Receptura Alojzego

Tajemnicza receptura  odkrywająca drogę do bogactwa i sławy!

Silnie wciągająca  gra integracyjna  stopniowo łącząca poszczególne elementy w całość, dobrze dobrane do fabuły wyzwania – to silne strony tej przygodowej i zarazem logicznej gry tematycznej.

To propozycja dla miłośników  ciekawych zagadek, wyzwań z dreszczykiem emocji, aktywności wymagajacych współpracy wszystkich członków zespołu.

Jeśli zależy Ci na zorganizowaniu gry indoor angażującej zarówno umysł jak i mięśnie to Receptura Alojzego jest właśnie taką propozycją!

Opis fabuły gry integracyjnej .

Aptekarz Alojzy  słynął ze swoich niestandardowych ale i genialnych specyfików, które serwował swoim pacjentom. Jego ostatni wynalazek przyniósł mu sławę i pieniądze. Niestety wielu z jego konkurentów zapragnęło zdobyć recepturę i zabić Alijzego.

Alojzy zdawał sobie sprawę z niebezpieczeństwa i przed śmiercią zabezpieczył swój wynalazek.

Pragnął, aby jego receptura pozwalająca zdobyć zainteresowanie płcią przeciwną i zatrzymująca proces starzenia, dostała się we właściwe ręce.

Podzielił recepturę na 6 części, natomiast dostęp do każdej części zaszyfrował i powiązał z trudnym zadaniem.

Chciał, aby ten kto wejdzie w posiadanie jego wynalazku-skarbu jego życia, charakteryzował się cechami podobnymi do niego. Wiedział, że koropracje wysyłają ochotników pragnących zdobyć recepturę. Tylko grupy  posiadajace odpowiednio dobranych ludzi będą w stanie sprostać zadaniom.  Zadania i zagadki dotykają różnych dziedzin i kompetencji.

 

Ilość uczestników:

-Zaplanowana dla grupy od 30  180 osób.

Przewidywany czas:

– od 2,5 do 3 godzin

Ilość koordynatorów niezbędnych do realizacji gry terenowej: jeden koordynator dla 15 osób.

Teren: Gra integracyjna  indoor może być realizowana w jednym dużym pomieszczeniu oraz jeśli pogoda powoli cześciowo na zewnątrz.

To propozycja, którą można również zrealizować pod zadaszeniem pod warunkiem dysponowania odpowiednio wielkim metrażem.

Cel:

Celem  integracji jest zacieśnienie więzi w zespole, trenowanie efektywnego komunikowania się i myślenia wielotorowego oraz  zwiększenie świadomości wagi współpracy w grupie.

Drugim ważnym filarem naszej propozycji jest wywołanie pozytywnych emocji i stworzenie dla grupy wspaniałej nieszablonowej rozrywki

 

Wybrane wyzwania i zagadki zaplanowane w trakcie gry

 • Skrzynia Alojzego 10 min
 • Przeszukanie gabinetu aptekarza 20 min
 • Labirynt wielkich farmaceutów 20 min
 • Mikstura ślepca 10 -15 min
 • Właściwa kombinacja kart 10 min
 • Fart szczęściarza10 min
 • List aptekarza w butelce 10 min
 • Klucz do skrzyni 10 min
 • Szyfry na wstęgach 15 min
 • Test kubków smakowych 20 min
 • Tworzenie specyfiku z otrzymanej mikstury 20 min

 

Event  zarówno dla mniejszych jak i nieco większych grup, realizowany w formule cyklonu, co umożliwia pracę wszystkim zespołom jednocześnie. Każdy uczestnik jest aktywny i bierze udzial w team buildingu.

 

Scroll to Top