Event indoor-team building wewnątrz budynku też może być bardzo ciekawy!

Jeśli myślimy o ciekawej integracji dla pracowników  to wcale nie musi to być event w terenie.

Eventy realizowane w formule indoor czyli na salach konferencyjnych lub innych miejscach o wystarczającej przestrzeni  mogą dostarczyć również wiele niezapomnianych wrażeń.

Integracja pracowników pod dachem? Mamy na to mnóstwo pomysłów!

Jesień i wczesna wiosna  to czas,  gdy gry na zewnątrz wybiera coraz mniej firm. Aura nie rozpieszcza nas temperaturą, dlatego jako organizatorzy team buildingów i szkoleń integracyjnych   opieramy się głównie na kreatywnych scenariuszach i konkurencjach opartych na ciekawych fabułach.

Integracja indoor-pole dla dobrej fabuły

Niejednokrotnie  jesteśmy postawieni przed wyzwaniem stworzenia ciekawego eventu na sali  konferencyjnej wewnątrz hotelu lub w siedzibie firm.

Zazwyczaj chcemy ubarwić dane wydarzenie firmowe, zintegrować zespół i zapewnić swoim pracownikom i gościom wyjątkową rozrywkę.

Nie chcemy być jednocześnie uzależnieni od pogody. W takim przypadku team building wewnątrz budynku będzie idealny.

Jak wybrać najlepszy event indoor?

W szerokim wachlarzu propozycji musisz wybrać najlepszą opcję dla swojej grupy. Czym zatem  kierować się przy wyborze najlepszej integracji dla zespołu? Zanim przyjrzysz się poszczególnym scenariuszom i propozycjom, odpowiedz sobie na poniższe pytania:

 1. Jaki jest cel eventu?

To jedno z najważniejszych pytań jakie należy zadać przy wyborze i planowaniu eventu. Co zatem chcemy osiagnąć: integrację zespołu, lepsze poznanie się uczestników czy może chcemy wpleść w integrację naukę jakiejś konkretnej umiejętności?

 1. Jaka jest Twoja grupa? Czego oczekuje?

Zanim zanurzysz się w przeróżne propozycje, warto jest zastanowić się nieco nad specyfiką grupy. Ważne są tu informacje dotyczące wieku, płci ,wykształcenia i tego co może się podobać uczestnikom. Być może w poprzednich latach były już organizowane jakieś eventy i można wyciągnąć na tej podstawie wnioski: co się podobało , co lepiej omijać ….

Jeśli nie wiesz w którym kierunku iść, zawsze możesz zrobić krótkie badanie potrzeb.

 1. Jaki jest czas przeznaczony na realizację

 

To bardzo ważny aspekt. Niektóre z propozycji  wymagają znacznie większej przestrzeni czasowej. Warto dopasować event do potrzeb.

Jakie eventy indoor mamy do zaoferowania?

Integracja indoor-pole dla dobrej fabuły….

Od czego zaczynamy tworząc konkretne wydarzenie dla firmy? Nasza grupa kreatywna na pierwszy miejscu procesu stawia oczekiwania firmy i to co jest dla naszych klientów kluczowe. Przy tworzeniu nowej propozycji eventu indoor wychodzimy od potrzeb naszych klientów. Przed burzą mózgów będącą początkiem tworzenia team buildingu pod dachem nasz zespół potrzebuje jeszcze informacji dla jakiej grupy tworzymy wydarzenie oraz informacji  o miejscu gdzie planowane jest wydarzenie. Miejsce realizacji niejednokrotnie  wyklucza wiele opcji, dlatego to jest podstawowa informacja.

Wszystkie informacje,  które otrzymujemy od klienta to ramy w które wpasowujemy nasze pomysły.

Ciekawe gry indoor-nasza domena

Tworzenie ciekawych scenariuszy i gier indoor to nasza specjalność. Z nieskrywaną przyjemnością powołujemy do życia nowe postacie, projektujemy ciekawe fabyły,  najróżniejsze konkurencje  i zabawy.

Jakie eventy indoor mamy zatem  do zaoferowania-krótkie wyszczególnienie integracji realizowanych na salach.

\"\"

Eventy rozwijające artystyczne zdolności – wszystkie propozycje, gdzie myślą przewodnią jest zainicjowanie wśród uczestników kreatywnych działań i stworzenie podczas eventu własnego produktu handmade.

 • Warsztaty tworzenia perfum
 • Warsztaty tworzenia naturalnych zapachów do domu
 • Warsztaty tworzenia świec
 • Warsztaty tworzenia zawieszek woskowych i bukiecików w suszonych kwiatów, traw i liści.

Eventy oparte na autorskich  grach- gry mające na celu wciągniecie uczestników w określoną fabułę i zainicjowanie szeregu działań rozwijających wzajemna współprace, często rywalizację między-grupową i oczywiście doskonałą zabawę.

Przykłady eventów indoor opartych na naszych autorskich scenariuszach:

 • Schron
 • Creative Chef
 • Różowa Pantera
 • Receptura Alojzego
 • Krawiec
 • Taneczne Kalambury

 

Jeśli chcesz zorganizować wymarzony event wewnątrz hotelu lub na Sali w Twojej firmie zadzwoń.

\"\"          tel 517 112 689

 

 

Pomożemy Ci wybrać najlepszą propozycję lub stworzymy dla Ciebie coś zupełnie nowego!

Możesz do nas również napisać: biuroideainventor@gmail.com

Odpowiemy w ciągu 24 godzin!

Scroll to Top