Ciekawa integracja dla firm-warsztaty na bazie gry ,, Zapach pieniędzy\’\’

Ciekawa integracja dla firm angażująca wszystkich pracowników? A może taka, która na pewno zostanie na dłużej w pamięci? Przeczytaj koniecznie dalej. To propozycja team buildingu dla Twojej firmy!

Integracja dla firm-warsztaty zapachowe na bazie gry ,, Zapach pieniędzy.’’

Warsztaty zapachowe to wyjątkowa podróż po świecie aromatów. Każdy nasz  warsztat to nie tylko zdobycie praktycznych umiejętności tworzenia własnych perfum ale również wspaniała integracja dla uczestników i rozrywka.

Warsztaty zapachowe to nietypowa integracja dla firm, gdzie w  małym gronie każdy uczestnik stworzy swój unikalny zapach.

Rdzeń warsztatów to poznanie składników, metod i możliwości łączenia w zależności od produktu, który chcemy uzyskać. Na tym etapie angażujemy uczestników w ciekawe zadania i wyzwania, aby zintegrować zespół i urozmaicić im poznawanie różnymi metodami.

Następny etap to już twórcze komponowanie :)!

\"\"

 

Korzyści dla uczestników warsztatów zapachowych na bazie gry ,, Zapach pieniędzy\’\’

  • Poznanie ,, na własny nos’’ różnych ekstraktów zapachowych
  • Każdy  chętny uczestnik przejdzie emocjonujący i poszerzający samoświadomość zapachową test trójkąta.
  • Każdy uczestnik stworzy dla siebie swoje wymarzone perfumy, które będą odzwierciedleniem wiedzy,  którą zdobył podczas  poznawania się na warsztatach.
  • Tworzenie perfum odbędzie się w podgrupach, gdzie każdy będzie mógł stworzyć ze składników dostępnych w określonej podgrupie własny zapach.
  • Po warsztatach każdy zabierze swoje zapachowe dzieło wraz ze sobą do domu  jako pamiątkę z warsztatów. Będzie to perfumetka 10 ml lub 30 ml

 

Metody pracy używane podczas integracji

Krótkie wprowadzenie, wiedza o zapachach w pigułce, zadania zapachowe w małych grupach, praca z własnym nosem i tworzenie zapachu pieniędzy:)

 

Ćwiczenia z olejkami i ekstraktami podczas warsztatów zapachowych

– Gra test trójkąta

-Aktywne ćwiczenie pozwalające wprowadzić zmysł zapachu do pracy

– Praca indywidualna każdego uczestnika pod okiem prowadzącego warsztaty

– Rozwiązanie szyfrowanego hasła i otrzymanie kolejnych składników na stół dla grupy

Ciekawa integracja dla firm szczególnie z sektora finansowego. Połączenie tematu  przewodniego warsztatów z postrzeganiem  przez uczestników pieniędzy  daje niezwykle ciekawy efekt.

Standardowa formuła warsztatów zapachowych została połączona z elementami gry integracyjnej, dzięki czemu to wspaniała i kreatywna integracja dla pracowników.

 

 

 

Scroll to Top