Ciekawy pomysł na integracje -najnowsza gra terenowa Most Bożka Bachusa

Trudno wybrać, co daje większą frajdę – tworzenie gry terenowej i puszczanie wodzy fantazji, czy realizacja  kreatywnego scenariusza w terenie i obserwowanie ,, na żywo’’ prawdziwych emocji uczestników zabawy. Dla mnie jedno i drugie.

Za każdym razem, gdy poszerzamy nasze zasoby scenariuszy eventowych, powstaje zupełnie nowa fabuła. Każdy scenariusz to misternie zaplanowany spektakl z pracownikami w roli głównej.

 Dobra gra terenowa dla pracowników-misternie zaplanowany spektakl emocji

Dobra gra terenowa to przede wszystkim przygoda, wyjątkowa zabawa dla wszystkich uczestników i oczywiście emocje.  Pracownicy jeszcze długo po integracji firmowej wspominają niezwykłe okoliczności i role, w które wcielali się podczas przebiegu gry.

Wyjątkowa przygoda-to cecha charakterystyczna naszych scenariuszy. Ale to nie wszystko!

Połączenie  przygody z nauką konkretnych umiejętności, czy poszerzanie  samoświadomości pracowników na konkretnych obszarach-to wyzwania, które stoją przed naszymi scenariuszami.

Jaka jest nasza najnowsza gra terenowa?

Most Bożka Bachusa gra terenowa, którą proponujemy,  trenuje wiele cennych umiejętności i uczy w warunkach silnych i prawdziwych emocji.

Od radości do napięcia związanego z rywalizacją, aż po przekraczanie własnych ograniczeń.

Na kanwie niezwykle ciekawej fabuły,  trenujemy umiejętności stawiania priorytetów, komunikacji, pracy zespołowej i  rozwiązywania problemów. To co zasługuje na szczególną uwagę, to zwiększenie poczucia przynależności do zespołu.

Odkrywamy rąbek tajemnicy naszej nowej gry terenowej…

Grupa zostaje przeniesiona w okres pierwszej połowy XIV wieku, do  wioski flisackiej, na obrzeżach miasta.

Uczestnicy są zdezorientowani, ale zaciekawieni nową rzeczywistością. Panują tu dziwne zwyczaje i przynajmniej na czas, gdy uczestnicy znajdują się w wiosce, muszą je zaakceptować. Wehikuł pozwalający wrócić z powrotem, znajduje się po drugiej stronie rzeki.

Flisacy będą stawiać przed uczestnikami bardzo angażujące zadania. W trakcie gry uczestnicy będą wykazywać się sprytem, pracą zespołową i dobrą organizacją.

Aby przedostać się na drugą stronę rzeki, uczestnicy będą potrzebowali tratwy lub mostu. Dodatkowo część grupy musi zdobyć glejt Grubej Maryny.

Bez tego dokumentu, nawet z dobrze skonstruowanym mostem, uczestnicy nie mogą przejść na drugą stronę-na ziemie Bożka Bachusa.

Więcej informacji o naszej nowej grze Tutaj.

Jeśli chcecie, aby w Waszej firmie integracja odtąd kojarzyła się z pełną przygód grą –zapraszamy do kontaktu.

Specjalnie dla Was możemy stworzyć zupełnie nową fabułę gry w terenie. Uwielbiamy tworzyć nową rzeczywistość i uczyć w warunkach silnych, a jednocześnie pozytywnych emocji.

Zapytaj o integrację dla pracowników  już teraz!

 

\"\"                  Skontaktuj się z nami 517 112 689 

lub  w formularzu kontaktowym zapytaj o to szkolenie. My wyślemy Ci kartę zgłoszenia na szkolenie.

KONTAKT

Scroll to Top