Nietypowa integracja-Pachnący eliksir firmowych wartości

Nietypowa integracja indoor-praca z wartościami firmy w oryginalny sposób

 

Czas realizacji

Zaplanowano na około: 2 godziny

Integracja możliwa do zrealizowania w blokach czasowych, gdzie  mogą w niej brać udział różne grupy pracownicze.

Integracja stworzona z myślą o dużych grupach.

Cel aktywność

Oryginalna rozrywka,  zwiększenie świadomości  wpływu poszczególnych jednostek na  końcowe cele firmy, zacieśnianie więzi wewnątrz firmowych oraz wzmocnienie wiedzy  o wartościach firmy.

Sposób realizacji:

Aktywność angażująca wszystkich pracowników indywidualnie, pozwalająca im wspólnie stworzyć naturalny firmowy zapach będący odzwierciedleniem firmowych wartości.

Proponujemy aktywność, w której każdy z pracowników  będzie ogniwem pachnącego  i oryginalnego łańcucha. Wszyscy uczestnicy  poprzez aktywność i własny wybór konkretnego składnika pachnącego eliksiru będą świadkiem tworzenia unikalnej tożsamości zapachu  poprzez indywidualny wkład każdego pracownika.

Sposób realizacji integracji

W dedykowanym pomieszczeniu pracownicy  znajdą 10 naturalnych składników zapachowych-czyste olejki eteryczne. Będą mogli powąchać każdy z tych składników i wybrać od 1 do 5 kropli  tego, który ich zdaniem najsilniej kojarzy się im z jedną z wartości firmy.

Specjalną pipetą nabierają swoje cenne krople i umieszczają w szklanej karafce na firmowy eliksir.

Dodatkowo po umieszczeniu zapachu do specjalnego pudełka wrzucają kartkę z wybraną wartością i dopisują na niej składnik, który kojarzył się im z tą wartością.

Gdy wszyscy pracownicy dokonają swojego wyboru powstanie  unikalny eliksir wartości, gdzie każdy z pracowników  dołożył dosłownie kilka swoich kropli. Dzięki połączeniu tego jak widzą pracownicy poszczególne wartości i przełożeniu ich na zapach-powstanie całkiem nowy zapach będący wypadkową wkładu wszystkich oraz efektem zachodzących wewnątrz eliksiru reakcji.

Po zakończeniu tworzenia eliksiru, każdy z pracowników otrzyma próbkę 5 ml,  którą zabierze ze sobą, a pozostałość eliksiru pozostanie w firmie na pamiątkę w specjalnej ozdobnej karafce.

Scroll to Top