SZKOLENIA I TEAM BUILDING OUTDOOR

W buszu przygody podszytej tkaniną intensywnej adrenaliny przekazujemy w spójny i konsekwentny sposób praktyczne umiejętności niezbędne w świecie aktualnego biznesu. Zaprojektowane wielowątkowe gry, angażują całą grupę poprzez udział w rozbudowanej sieci starannie zaplanowanej sytuacji .Specjalnie dla Państwa stworzymy w najdrobniejszych szczegółach niestandardowe, niezapomniane wydarzenie firmowe. Za każdym razem dopasowujemy program i scenariusz do specyficznych potrzeb naszych klientów.
Myślą przewodnia są Państwa cele i oczekiwania. Na tej siatce tworzymy scenariusze poszczególnych eventów.

Pojedyncze atrakcje wplatane w nasze scenariusze:

  • Bieg z GPS
  • Quady
  • Rhino
  • Samochody terenowe
  • Amfibie
  • Segway
  • Kuchnia polowa
  • Podchody
  • Autorskie gry i ćwiczenia integracyjne

Przykłady zrealizowanych ciekawych dwudniowych scenariuszy:

Pływające tratwy

\"\"

Ten event to kumulacja adrenaliny, wyciskanie zaangażowania każdego z uczestników i generowanie myślenia wielotorowego. To uczta dla zespołów, które chcą przeżyć wspaniałą przygodę i wyjść z tego doświadczenia bogatsi o nowe umiejętności.
Głównym elementem tego wydarzenia jest skonstruowanie tratwy. Zanim do tego dojdzie uczestnicy muszą pokonać szereg przeciwności i odczytać zaszyfrowaną mapę projektową pozwalająca skonstruować tratwę.

Kraina Templariuszy

To misterny spektakl z Państwa pracownikami w roli głównej.
Adrenalina, przygoda, odpowiednio zaprojektowane zadania i spójny splot sytuacji, trenowanie w trakcie gry umiejętności podejmowania decyzji i efektywnej pracy w warunkach silnych emocji-to najważniejsze elementy tej gry. Miejsca, gdzie toczy się trening są wybrane jednocześnie pod kątem historycznym. Same zadania zaprojektowane są tak, aby oprócz kolejnych zdobywanych informacji o tajemnicy zakonu zdobywać informacje historyczne. To są również informacje, które grupa będzie musiała wykorzystać.
Przez dwa dni uczestnicy będą stopniowo poprzez rozwiązywanie kolejnych zagadek i wykonywanie zadań odkrywali tajemnice zakonu.
Odkrycie tajemnicy będzie kluczem do drugiego etapu a mianowicie skonstruowanie i zrobienie tego co kryje w sobie tajemnica.

Odzyskanie zakładników z elementami orientingu

 

\"\"

Emocje,  nauka strategicznego  myślenia w praktyce i współpraca. To wszystko zapewnimy Wam, gdy tylko  wybierzecie aktywność opartą na strategicznych grach outdoor. Wydarzenie mające na  celu trening kilku głównych umiejętności: umiejętności strategicznego myślenia, wagi współpracy, zyskanie treningu działania w ekstremalnie trudnych sytuacjach, umiejętność ustalania priorytetów
Rywalizacja zespołowa, gdzie scenariusz oparty jest na porwaniu części uczestników, ale też rywalizacji o nagrodę. Członkowie zespołu będą musieli opracować szybko strategię uwolnienia zakładników, działać szybko, a jednocześnie unikać wielu pułapek. Będą również wykonywać po drodze różnorodne zadania, które też przybliżać będą do nagrody.

Scroll to Top