Integracja dla firm – 3 najbardziej angażujące team buildingi

Jeśli chcesz zwiększyć zaangażowanie w zespole, integracja dla firm jest jedną z możliwości.

Kluczowe jest wybranie takiej, która zaprojektowana jest właśnie pod tym kątem.

Pomysły na integrację dla firm muszą być ściśle związane z efektem, który chce uzyskać klient. Inne eventy organizuje się gdy celem jest tylko zabawa, a inne gdy chcemy  rozwijać konkretne umiejętności, zwiększyć świadomość w wybranych obszarach lub poprawić współpracę i zwiększyć zaangażowanie pracowników.

Integracje dla firm zwiększające zaangażowane- trzy wybrane  team buildingi

Creative Chef

\"integracje

Ta propozycja to silnie angażująca gra łącząca elementy outdoor oraz indoor. Do tego wykorzystuje motyw wspólnego tworzenia wyjątkowo kreatywnych posiłków. Początek gry to zmaganie się z wyzwaniami w terenie, które pozwalają zdobyć uczestnikom integracji składniki niezbędne do przygotowania w drugim etapie gry potraw.

Wspólne gotowanie  wymaga wzajemnej interakcji, słuchania i uzupełniania się nawzajem. Ważne są nie tylko pomysły wysuwane przez  uczestników ale również umiejętność takiego ich przekazania, aby zostały zaakceptowane przez zespół.

Ponieważ jedzenie jest przyjemnością, jedząc i gotując z kimś, przenosimy część tych dobrych emocji także na niego.

Nasi klienci pokochali Creative chefa dlatego jest to nasz numer jeden  jeśli pytacie nas o najbardziej angażujące integracje.

Sekret Klucznika

To propozycja dla miłośników gier terenowych opartych na  ciekawej fabule.

Gra terenowa klucznik łączy w sobie rywalizację między wszystkimi zespołami, jednocześnie silnie angażuje członków zespołów-każdy chce przecież pierwszy odnaleźć skarb zakopany przez Klucznika i przechytrzyć Sydonię zastawiającą pułapki.

Całość rozgrywa się na dużym terenie, gdzie poukrywane są wskazówki i dowody niewinności.

Klucznik to nasza propozycja integracji dla tych firm, które stawiają na zwiększanie zaangażowania pracowników, poprawę pracy zespołowej, sprawdzenie się w sytuacjach rozwiązywania problemów i oczywiście wspaniałą rozrywkę.

Skarb niemego mędrca

Jeśli masz zespół, który uwielbia aktywne spędzanie czasu i nie boi się wyzwań w leśnej głuszy, mamy dla Ciebie niecodzienną propozycję na  team building.

Twoi pracownicy znajdą się  w środku niezwykłej intrygi, gdzie rzeczywistość splata się z iluzją. Sami będą musieli ocenić co jest magią, a co rzeczywistością…

Wyzwania, na które natrafiają zespoły w tej niecodziennej grze terenowej sprawiają, że wśród uczestników integracji wszędzie widzisz roziskrzone oczy żądne dalszych emocji , bijące z wrażenia serca i wciągającą intrygę magicznego człowieka lasu.

Szukanie skarbu niemego mędrca i nieustanne ocieranie się o iluzję splecioną z przygoda w lesie to największe atuty tej kreatywnej gry outdoor.

Nasze zasoby to oczywiście znacznie więcej propozycji. Cały czas wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów łącząc je z naszymi  pokładami kreatywności. Tworzenie ciekawych propozycji dla firm w postaci gier terenowych oraz kreatywnych eventów biznesowych to nasza pasja.

Co zyskują firmy organizując dla swoich pracowników ciekawy event?

 Lepsza komunikacja i współpraca.

Każdy chce przyjaznego środowiska pracy, w którym ludzie czują się swobodnie i chętnie ze sobą rozmawiają. Dobre integracje pomagają  łamać mosty, ośmielają ludzi i ułatwiają komunikację.

Współpraca i wspieranie innowacji i kreatywności

Udane imprezy integracyjne nie tylko zbliżają ludzi do siebie, ale także przyczyniają się do sukcesu i kreatywności w miejscu pracy. Codzienna współpraca w miejscu pracy jest kluczem do udanego biznesu. Pokazujemy ludziom, że są zdolni do ciekawych i kreatywnych rozwiązań, a to wyjątkowa wartość dla firm i pracowników.

Świętowanie, duch zespołowy, zabawa i motywacja.

Dobre integracje to przede wszystkim rozrywka. Wszyscy z utęsknieniem czekamy na czas, gdzie możemy się zresetować i po prostu dobrze bawić.

\"integracje

Firmy, które zapewniają pracownikom nie tylko solidne miejsce pracy ale dbają o ich dobre samopoczucie , rozwijają ducha zespołowego- stale się rozwijają.

Zwiększanie zaangażowania pracowników poprzez różnego rodzaju  eventy, tak jak napisaliśmy na początku,   to jedna z wielu korzyści.

Czy w Twojej firmie organizuje się imprezy integracyjne dla pracowników? Jeśli  tak, to zapraszamy również do zapoznania się z naszymi propozycjami i oczywiście do kontaktu. Chętnie porozmawiamy:)
Integracje to nasza pasja i chętnie się nią dzielimy!

Zapytaj o integrację dla pracowników  już teraz!

\"\"                  Skontaktuj się z nami 517 112 689 

lub  w formularzu kontaktowym zapytaj o to szkolenie. My wyślemy Ci kartę zgłoszenia na szkolenie.

KONTAKT

Scroll to Top