Integracja w budynku-team building indoor.

Integracja pracowników pod dachem? Mamy na to mnóstwo pomysłów!

Jesień to czas,  gdy gry na zewnątrz wybiera coraz mniej firm. Aura nie rozpieszcza nas temperaturą, dlatego jako organizatorzy team buildingów i szkoleń integracyjnych   opieramy się głównie na kreatywnych scenariuszach i konkurencjach opartych na ciekawych fabułach.

Integracja indoor-pole dla dobrej fabuły

Od czego zaczynamy tworząc konkretne wydarzenie dla firmy? Nasza grupa kreatywna na pierwszy miejscu procesu stawia oczekiwania firmy i to co jest dla naszych klientów kluczowe. Przy tworzeniu nowej propozycji ewentu indoor wychodzimy od potrzeb naszych klientów. Przed burzą mózgów będącą początkiem tworzenia team buildingu pod dachem nasz zespół potrzebuje jeszcze informacji dla jakiej grupy tworzymy wydarzenie oraz informacji  o miejscu gdzie planowane jest wydarzenie. Miejsce realizacji niejednokrotnie  wyklucza wiele opcji, dlatego to jest podstawowa informacja.

Wszystkie informacje,  które otrzymujemy od klienta to ramy w które wpisujemy nasze pomysły.

Ciekawe gry indoor-nasza domena

Tworzenie ciekawych scenariuszy i gier indoor to nasza specjalność. Z nieskrywaną przyjemnością powołujemy do życia nowe postacie, projektujemy ciekawe fabuły,  najróżniejsze konkurencje  i zabawy.

\"\"

Angażujemy uczestników ciekawą fabułą, wywołujemy prawdziwe emocje poprzez splot wielu zadań i wyzwań, otwieramy kreatywność i uczymy współpracy.

\"\"

Jeszcze nigdy bieg po wynik nie był tak przyjemny!

Mamy bardzo różne pomysły na gry wewnątrz budynku! Oto tylko kilka z nich:

Schron ewent -dla dużej grupy

\"\"

Nasza najnowsza propozycja na ewent pod zadaszeniem dla dużej grupy.

Uczestnicy znaleźli się w schronie wojskowym, gdzie muszą przygotować się na nadejście radioaktywnego cyklonu. Niestety obiekt został odłączony od prądu,  a generator, który funkcjonuje,  dostarcza do schronu czyste powietrze i wodę.

W całkowitej ciemności uczestnicy nie tylko muszą zbudować kapsułę ratowniczą, ale rozpracować szyfry  schronu. To one pozwolą otworzyć drzwi w trybie awaryjnym i dostać się w kapsule  do platformy ratowniczej, która o umówionej godzinie podjedzie pod drzwi schronu.

Ważne: Team team building jest realizowany w formule cyklonu.

To nasz autorski sposób realizacji gry wewnątrz umożliwiający tak dużej grupie aktywnie uczestniczyć we wszystkich etapach gry.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej propozycji  po prostu napisz do nas lub zadzwoń J

Rozdanie Sherloka

\"\"

Wciągająca gra typu indoor będąca hybrydą escape roomu oraz gry scenariuszowej.

Opis gry znajduje się tutaj.

Kreatywneintegracje.pl to nasza nowa strona, gdzie  będziemy  zamieszczać opisy naszych gier.

 

Machina   Templariuszy

To misterny spektakl ciekawych konkurencji, wyzwań i   emocji. Nie ma jej jeszcze opisanej na naszej nowej stronie -postaramy się ją jednak nieco przybliżyć poniżej.

Tłem tematycznym dwudniowej przygody jest  historia Zakonu Templariuszy, który w obawie przed swoim chciwym wrogiem zaszyfrował drogę do sekretnego dokumentu.

Zadania i przygody jakie Cię  mogą spotkać w trakcie  stopniowego odkrywania drogi do tajemnego dokumentu to m.in:

  • Przekonanie mędrca

( To autorskie zadanie pozwalające na trenowanie umiejętności zdobywania i przekazywania informacji. Zadanie pozwala połączyć bardzo wiele umiejętności decydujących o skuteczności w realizacji obowiązków i koordynowania wymagających projektów

  • Rozwikłanie zagadki trójkątów.

Tu konieczna jest współpraca grup. Grupa po raz pierwszy zmierzy się z dylematem: konkurować czy współpracować?

  • Piekło i niebo ( Budzące emocje zadanie pozwalające iść grupie krok dalej, jeśli jej uczestnicy będą potrafili działać na korzyść innej osoby w danej grupie. Zadanie otwierające uczestników na nowe rozwiązania i uświadamiające wagę współpracy).
  • Zaszyfrowana mapa w diabelskim torze

(Tu uczestnicy muszą szybko wybrać najlepsze rozwiązanie z dostępnych, a następnie szybko zorganizować prace w swoim zespole, aby zmieścić się w czasie wyznaczonym na realizacje tego zadania. Efektem końcowym tego zadania będzie połączenie wszystkich elementów tajemniczego dokumentu templariuszy

Drugi etap team buildingu to zadania,  które wynikają z tajemnego dokumentu Templariuszy. Uczestnicy muszą zrealizować zadania i trzymać się dokładnie wskazówek dokumentu, aby osiągnąć cel.  Celem jest zbudowanie tego co kryje w sobie tajemniczy dokument  dokładnie zgodnie ze wskazówkami.

Tu większość zadań zogniskowana jest na umiejętności podejmowania właściwych decyzji. Decyzje podejmowane są w różnych warunkach. Na tym etapie ważna jest również umiejętność wybierania i selekcjonowania informacji w zależności od realizowanego zadania.

Odkrycie tajemnicy będzie stanowiło klucz  do ostatecznego zakończenia etapu  drugiego. Tym końcowym elementem będzie  skonstruowanie  i wykonanie , tego co kryje w sobie treść tajemnego dokumentu. W tym dokumencie uczestnicy znajdują wskazówki co do konstrukcji i sposobu realizacji.

 

Ewenty indoor- realizacja indywidualnych potrzeb  klientów.

To co przedstawiliśmy powyżej to tylko trzy gry w formule  indoor. inne znajdziecie w kategorii team building  lu na stronie kreatywneintegracje.pl.

Zazwyczaj tworzymy nową grę specjalnie dla naszych klientów. Dzięki temu klient wybierając ewent dla swoich pracowników ma do wyboru kilka propozycji, w tym jedną zaprojektowana specjalnie dla niego.

 

Zarezerwuj swoją wymarzoną integrację dla pracowników już teraz!

 

\"\"                  Skontaktuj się z nami 517 112 689 

lub  w formularzu kontaktowym zapytaj o to szkolenie. My wyślemy Ci kartę zgłoszenia na szkolenie.

 

 

 

Scroll to Top