Ciekawe team buildingi i eventy dla pracowników

Ciekawy team buildung, który jednocześnie spełnia swoje cele i integruje pracowników jest bardzo ważny z punktu widzenia efektywności firmy. Nie przekłada się on bezpośrednio na produktywność ale ma wpływ na wiele czynników związanych z motywacją pracownika.

W zależności od celu postawionego przed team buildingiem wybieramy odpowiednie gry i planujemy interakcje, które powinny zaistnieć w trakcie eventu.  Ciekawy team buildung to odpowiednio dobrana do potrzeb  firmy i uczestników gra lub aktywność. Co możemy zaproponować mniejszym i większym grupom, aby stworzyć naprawdę ciekawy event dla pracowników?

 

Propozycje na ciekawy team building i event dla pracowników

Pora roku i wielkość grupy i potrzeby – to bierzemy pod uwagę na początkowym etapie przygotowując propozycje na spotkanie integracyjne. Część ciekawych propozycji na team building w okresie zimowym jest  niestety niedostępna, a dodatkowo team buildingi indoor obwarowane są wieloma warunkami, które trzeba spełnić m.in dotyczącymi budynków. Im większa grupa tym  więcej czasu potrzeba na przygotowanie ciekawego eventu dla pracowników.

Ciekawe team buildingi outdoor

Dla większych i mniejszych grup  mamy wiele aktywności takich jak: gry w terenie, konkursy, off road połączone z grami scenariuszowymi, gry miejskie, warsztaty, czy wyprawy tematyczne połączone z grami oraz LARPY.  Organizujemy również wyjazdy integracyjne, gdzie uczestnicy wyprawy nie tylko mają możliwość odpocząć ale zaskakiwani są przez najróżniejsze wyzwania.

 Wszystkie nasze propozycje oparte są na autorskich scenariuszach. Każda rozrywka dla pracowników opiera się na kreatywnej fabule, doskonale dobranych aktywnościach i zaplanowaniu możliwych aktywności uczestników. Poprzez odpowiedni splot wydarzeń z minuty na minutę  wciągamy w grę coraz bardziej, sprawiając, że uczestnicy angażują się maksymalnie stając przy tym przed prawdziwymi wyzwaniami dla zespołu.

Każdy ewent dla pracowników to dla nas wyzwanie, które traktujemy bardzo indywidualnie. Każda grupa to inne oczekiwania i możliwości.

Do najczęściej realizowanych team buildingów outdoor należy Sekret Klucznika, Skarb niemego mędrca oraz Creative Chef. Fabuła i zaproponowane scenariusze gier podobają się Państwu najbardziej.

 

Ciekawe team buildingi indoor

 Gdy na zewnątrz robi się zimniej wiele z firm chcąc  zintegrować zespół wybiera eventy indoor.

Jest wiele ciekawych sposobów na zwiększenie efektywności i skuteczności funkcjonowania zespołu. Każda z propozycji indoor jest dla grupy nie tylko ciekawym team buildingiem ale przede wszystkim usprawnia komunikację, rozwija współpracę i poprawia podejmowanie trudnych decyzji przez zespól. Oprócz tego gry indoor to  prawie zawsze poligon do trenowania kreatywności.

Do najczęściej wybieranych gier indoor należą:

Rozdanie Sherloka i Kuźnia smaków Arche.

Kuźnia smaków Arche to team building, gdzie połączyliśmy aktywność, podekscytowanie wynikające z ciekawych  i oryginalnych wyzwań, rywalizację między grupami, odkrywanie nieznanych dotąd smaków oraz na koniec- wspólne gotowanie.

Rozdanie Sherloka to niezwykle ciekawy team building,  gdzie ciekawa fabuła i podekscytowanie- to stałe elementy gry.   Dreszczyk emocji i wyjątkowo wciągające zadania to znaki szczególne tej gry. Gra tak naprawdę łączy  elementy escape roomu z grą scenariuszową.

Już w Styczniu przygotowujemy wyjątkowo ciekawą propozycję indoor Mistrz Grenouille .

Będzie to event  poruszający nie tylko emocje ale i zmysły. Przeznaczony będzie dla grup do 50 osób.

 

Zarezerwuj swoje miejsce na szkolenie lub zapytaj o ciekawy team building  już teraz!

 

\"\"                  Skontaktuj się z nami 517 112 689 

lub  w formularzu kontaktowym zapytaj o to szkolenie. My wyślemy Ci kartę zgłoszenia na szkolenie.

 

 

 

 

Scroll to Top