Integracje dla firm-na co zwrócić uwagę

Integracje dla firm to wydarzenia, które mogą przynieść wiele korzyści.

Jak słusznie zauważyła część z Was-może wcale nie oznaczać, że przyniesie. Zależy to od wielu czynników.

Osoby, którym przypadło w firmie  zorganizowanie integracji dla pracowników powinny przed wyborem firmy realizującej wydarzenie  sprawdzić kilka rzeczy i zadać wiele pytań.

Wszystko po to, aby integracja dla pracowników przebiegła według planu, zrealizowała cele i była wyjątkowa rozrywką dla wszystkich uczestników.

INTEGRACJE DLA PRACOWNIKÓW-KILKA WAŻNYCH PUNKTÓW

Na co zwrócić uwagę jeśli chcesz zorganizować dobry event , szkolenie integracyjne czy po prostu team building nastawiony na rozrywkę ?

Dopasowanie oferty do  potrzeb firm i preferencji pracowników.

Gdy rozmawiamy z naszymi klientami okazuje się, że to wcale nie takie oczywiste. Nagminną praktyką jest wysyłanie sztampowej oferty do firm-bo tak łatwiej.  Mało która firma pyta, jakie są doświadczenia z poprzednich lat, jak pracownicy i zarząd oceniali  poprzednie integrację  i na czym chcieliby skupić się obecnie.Tak naprawdę to pierwszy krok.

Pracując z naszymi klientami przed wysłaniem oferty na team building, czy szkolenie integracyjne najpierw zadajemy wiele pytań.

Kilka różnych propozycji integracji do wyboru

Wchodząc do sklepu chcemy mieć wybór, tak samo ma się sytuacja jeśli chodzi o usługi. Po nakreśleniu przez klienta potrzeb, powinien on otrzymać przynajmniej 3 rożne propozycje spełniające jego oczekiwania.

Referencje

Każda oferta, która wysyłana jest z propozycjami na integrację dla firm powinna być wzmocniona referencjami. To pozwoli Ci zdobyć informację, czy firma, która chce podjąć się realizacji team buildingu dla  pracowników twojej firmy  dobrze wykonała swoja pracę,  gdzie indziej.

Jeśli otrzymałeś propozycje bez referencji to poproś, a powinny zostać Ci wysłane.

Ilość koordynatorów lub organizatorów

Im większa integracja dla pracowników, tym więcej osób po stronie firmy realizującej wydarzenie musi  być zapewnionych do organizacji. Przyjmuje się, że do 20 osób -2 koordynatorów, a następnie co 15 osób jeden dodatkowy koordynator. Oprócz tego oczywiście należy wziąć pod uwagę specyfikę team buildingu i do tego dopasować ilość osób, które muszą czuwać nad właściwą realizacją i bezpieczeństwem.

Zakres usług firmy, która organizuje integrację

Aby nie było przykrych niespodzianek dokładnie zorientuj się co tak naprawdę zapewnia Ci organizator. Jeśli chcesz, aby firma którą wybierasz do kompleksowej  realizacji team buildingu dla pracowników zajęła się wszystkim od A do Z,   musisz to dokładnie ustalić i wskazać wszystko na czym Ci zależy. Nie zostawiaj żadnych niedopowiedzeń-to zazwyczaj grozi katastrofą.

Zapytaj o integrację dla pracowników  już teraz!

 

\"\"                  Skontaktuj się z nami 517 112 689 

lub  w formularzu kontaktowym zapytaj o to szkolenie. My wyślemy Ci kartę zgłoszenia na szkolenie.

KONTAKT

Scroll to Top