Round cooking-integracja dla pracowników

W takiej integracji dla pracowników nie braliście jeszcze udziału!

Tu  rozgrywka nie toczy się tylko na kanwie gotowania. To znacznie więcej emocji i rozrywki dla całego Waszego zespołu.

Wyzwanie przygotowania kilku popisowych dań splata się z koniecznością zidentyfikowania i wyeliminowania szpiega, który chce  popsuć Wasze danie konkursowe, a do tego  zdobycia niezbędnych składników potrzebnych, aby wygrać Round  Coocking.

Zdrowa rywalizacja, silne  zainicjowanie współpracy w zespole, szybkość działania i konieczność podejmowania wspólnych  i trafnych decyzji , to część wyzwań jakie czekają na uczestników integracji dla pracowników.

 

Krótki opis  fabuły integracji dla pracowników w oparciu o Round  cooking

W stworzonych zespołach stajecie do walki o tytuł zwycięskiej drużyny Round Cooking.

To prestiżowa nagroda przyznawana  dla całego zespołu.  Cały zespół ma wpływ na efekt końcowy, dokładnie tak, jak w dobrej kuchni restauracyjnej, czy  firmie- liczy się współpraca wspólne rozwiązywanie  problemów i podejmowanie decyzji.

Wydarzenie to ma na celu sprawdzić nie tylko wasze umiejętności kucharskie ale przede wszystkim umiejętność reagowania na zmieniające się okoliczności, oraz umiejętność wyeliminowania słabego ogniwa w postaci szpiega. Będzie on w pewnym momencie rozgrywki podesłany do Waszego zespołu.

Etap integracji, gdzie przygotowane są dania popisowe to czas, gdzie  pracujecie w formule round- co 10 minut jeden z członków zespołu przechodzi do zespołu konkurencyjnego,  a do zespołu przychodzi z kolei ktoś  inny z sąsiedniej grupy. Zmienia się przynajmniej 3 członków zespołu.

Na koniec  przygotowane dania są oceniane przez niezależne jury i punktowane. W ten sposób wyłaniana jest zwycięska drużyna.

 

Krótki opis trzech etapów integracji dla pracowników: Round  Cooking

Pierwszy etap

Zanim grupy przystąpią do gotowania muszą najpierw odnaleźć klucz, który w późniejszym etapie pozwoli im zidentyfikować i wyeliminować ze swojego zespołu szpiega.

Klucz ukryty jest w terenie. Poszczególne grupy otrzymują wskazówki, które ułatwiają im znalezienie klucza.

Drugi etap

To etap, gdzie uczestnicy muszą zawalczyć o złote dukaty pozwalające im wykupić niezbędne składniki z magazynu dostępnego dla wszystkich grup. Każde poprawne wykonane zadanie to kolejne dukaty zdobyte przez drużynę.

Przygotowaliśmy  dla Was wiele ciekawych zadań generujących cała masę pozytywnej energii i wymagających współpracy.

Wybrane zadania: integracja dla pracowników Round Cooking:

  • Gorący kamień,
  • Droga szalonego kucharza
  • Zagadki podniebienia
  • Piekło-niebo

Trzeci etap

To ostatni etap, gdzie uczestnicy przygotowują z uzyskanych za dukaty składników popisowe dania.  Podczas tego etapu grupa  musi odrzucić jednego z przybyłych przechodzących członków, który według nich jest szpiegiem.

\"\"

Zapytaj o integrację dla pracowników  już teraz!

 

\"\"                  Skontaktuj się z nami 517 112 689 

lub  w formularzu kontaktowym zapytaj o to szkolenie. My wyślemy Ci kartę zgłoszenia na szkolenie.

KONTAKT

 

*Scenariusz jest własnością intelektualną eksperta Ideainventor: M. Parowicz Kulińskiej. Wszelkie próby kopiowania i wykorzystywania bez zgody  są zabronione.

Scroll to Top