Lista Assassina-gra scenariuszowa indoor

Assassin to najnowsza gra scenariuszowa w budynku. Ten wyjątkowy team building indoor został zaprojektowany tak, aby uczestnicy mogli wziąć udział w wielu wyzwaniach, rozwiązać wspólnie zagadkę,  która pozwoli cieszyć się ze zwycięstwa całej grupie.

Gra zaprojektowana jest tak, aby od samego początku poziom aktywności był wysoki i  przyjemny. Emocje i wyzwania przed którymi staną uczestnicy, na zawsze zostaną w ich pamięci.

Gra indoor-projektujemy emocje

Tym razem gra scenariuszowa, którą proponujemy została tak skonstruowana, aby zintegrować zespół przez wspólne podejmowanie decyzji, rozwiązywanie problemów oraz komunikację. Grupa będzie miała za zadanie wspólnie walczyć o karty zleceń, by ocalić swoich członków zespołu.

Krótki opis fabuły gry indoor

Assassin to inteligentny płatny morderca, który dostał zlecenie na zlikwidowanie  części  z Was. Znaleźliście się w tym miejscu na skutek jego misternie zrealizowanego planu.

Jesteście tu przez 3 godziny i w tym czasie Waszym zadaniem jest wykorzystać wszystkie  szanse, aby odmienić swój los.

Nie wiecie na kogo został wydany wyrok. Wiecie jednak, że jest maleńka szansa, aby osoby na liście Assassina uchronić przed śmiercią.

Mocodawcy zlecili Assassinowi morderstwa. To grupa możnych  bardzo zepsutych i złych ludzi, która poznała się na wspólnym polowaniu.  Teraz ich największą przyjemnością jest organizowanie polowań na wskazanych ludzi. Aby  mogli czuć więcej emocji wprowadzili do gry małą szansę na Wasze przeżycie.

W pierwszej kolejności możecie odzyskać poszczególne zlecenia na zabójstwo.  Każde zlecenie jest jednak okupione trudnym zadaniem…(zadania będą wymagające ale zapewnią dużo emocji i wspaniałej zabawy)

W drugiej części gry pozostaje jeszcze za pomocą wskazówek w kartach zleceń wyłonić poszczególne osoby, na które został wydany wyrok. Gdy wybije godzina Assasina tylko trzymanie w ręku karty egzekucji przez właściwe osoby uwolni je od  śmierci i pozwoli wyjść cało z przygody.

Wybrane zadania realizowane podczas gry:

  • Ściana kodów
  • Labirynt świateł
  • Tajemnicze liny
  • Szyfr Assasina
  • Kamuflaż
  • Icons

 

 

 

Scroll to Top