Team building dla dużych grup-wyzwanie czy lepsza integracja?

Stajesz przed wyzwaniem zorganizowania team buildingu dla bardzo dużej grupy?

Zastanawiasz się co można zaproponować dla tak dużego zespołu, aby każdy był zaangażowany, spełnić cele postawione przed integracją, a do tego zintegrować grupę?

Integracja dla dużej grupy- mamy w tym doświadczenie

Szukasz zatem rozwiązań i zastanawiasz się, która z firm realizujących team buildingi jest w stanie zaproponować integrację dla tak dużej grupy. Nie chcesz  standardowych i  najprostszych rozwiązań. Zostałeś wytypowany do znalezienia czegoś naprawdę ciekawego i zastanawiasz się, gdzie możesz się udać.

Mamy dla Ciebie kilka rozwiązań!

Wystarczy, że do nasz zadzwonisz lub napiszesz, a zupełnie bez zobowiązań przedstawimy Ci kilka propozycji ciekawych team buildingów dla dużych grup. Jeśli masz jakieś pomysły i chciałbyś, abyśmy ubrali to organizacyjnie i dorzucili coś od siebie to również jesteśmy otwarci na propozycje.

\"\"

O co trzeba zadbać przygotowując ewenty dla dużych zespołów?

Odpowiednia przestrzeń.  Podczas team buildingu grupa  nie może odczuwać dyskomfortu, a poszczególne drużyny  przeszkadzać sobie nawzajem. Teren musi być zawsze wcześniej sprawdzony i przygotowany.

Odpowiednia ilość profesjonalnych koordynatorów. To bardzo ważne dla profesjonalnej realizacji gier. Zbyt mała ilość prowadzi do chaosu, dezorientacji i spadku motywacji u uczestników team buildingu.

Scenariusz, który ma zarówno ciekawą fabułę, jak i integruje całą grupę oraz inicjuje współpracę. Wszystkie scenariusze team buildingów są naszą intelektualną własnością, dlatego nasi klienci mają pewność, że będą brali udział w wyjątkowym ewencie.

Akcesoria i gadżety dla tak dużej grupy to też wyzwanie. Trzeba pamiętać, aby zadbać o  odpowiednią ilość atrakcji, a do tego potrzebne są narzędzia.

Woda dla uczestników. To element podstawowy, który  zawsze występuje na naszych team buildingach. Nasze ciało składa się w większości z wody, dlatego mamy świadomość, że nie możemy dopuścić, aby nasi uczestnicy stracili energię 🙂

Bezpieczeństwo grupy. To jedna z podstawowych kwestii. Aby zabawa była od początku do końca udana, zespół prowadzący team building musi dbać o bezpieczeństwo uczestników oraz mieć blisko zaopatrzoną apteczkę.

Główny koordynator spinający całość. Każdy duży team building wymaga sprawnego zarządzania organizacją. W naszym zespole mamy zawsze wyznaczonego koordynatora głównego, który czuwa, aby od początku do końca wszystko poszło sprawnie.

\"\"

Jak wygląda proces?

Pierwszy krok : Państwo zgłaszacie się do nas i określacie nam swoje potrzeby, wielkość grupy oraz to jakie cele chcecie zrealizować.

Drugi etap: My przygotowujemy kilka propozycji , uwzględniających wszystkie przekazane nam informacje. Każdy klient otrzymuje od nas minimum 4 propozycje. Nasze propozycje są niezobowiązujące, natomiast dzięki nim jesteście Państwo w stanie ocenić nasz potencjał i kreatywność.

Unikalne scenariusze, profesjonalizm koordynatorów, doświadczenie w realizacji team buildingów dla dużych grup , prowadzenie team buildingów również w języku angielskim lub niemieckim – wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie zaproponować naprawdę ciekawe rozwiązania na integracje.

 

\"\"

 

 

Zapytaj o team building dla pracowników  już teraz!

 

\"\"                  Skontaktuj się z nami 517 112 689 

możesz tez wysłać maila: biuroideainventor@gmail.com

Jeśli nie znalazłeś żadnego team buildingu dla dużych grup dla siebie to możemy go stworzyć specjalnie dla Twojej firmy!

Zapraszamy do kontaktu 🙂

 

Scroll to Top