Warsztaty zapachowe-nietypowa integracja

Ciekawe warsztaty, gdzie w  małym gronie każdy uczestnik stworzy swój unikalny zapach to bardzo ciekawa alternatywa dla tradycyjnej integracji.

W dobie Covid 19 bardzo ważne jest,  aby zapewnić uczestnikom dobrą zabawę ale  w taki sposób aby zachować bezpieczeństwo.  Podczas warsztatu uczestnicy pracują przy osobnych stoliczkach i rozwiązują  problemy wynikające z poszczególnych zadań według  zasady cyklonu.

Bazą integracyjnych warsztatów zapachowych jest  tworzenie unikalnego zapachu. Rdzeń warsztatów to poznanie składników, metod i możliwości łączenia w zależności od produktu który chcemy uzyskać:

Po zapoznaniu się z podstawowymi składnikami do uzyskania wybranych grup produktów pozostaje już tylko niczym nie skrępowana twórczość zapachowa.

Jesteśmy firmą tworzącą szerokie spektrum   gier integracyjnych, dlatego w zależności od potrzeb  możemy stworzyć warsztaty z rożnymi rozbudowanymi wariantami. Integracja połączona z ciekawą fabułą, zadaniami ruchowymi i  nauką nowych umiejętności  dla nas codzienność.

W zależności od tego jaki cel zostanie postawiony przed warsztatami dobierzemy razem z Państwem odpowiednie zadania.

Dlaczego warto zdecydować się na taki warsztat?

  1. Jest to rozrywka na najwyższym poziomie , która nie tylko  bawi ale inspiruje ludzi
  2.  Efektem warsztatów są ciekawe produkty, które  uczestnicy zabierają ze sobą
  3. Oprócz integracji zespołu grupa może pracować nad dodatkowymi zagadnieniami aby zrealizować określony cel;
  4. Warsztaty prowadzone przez trenera ale jednocześnie pasjonata i twórcę zapachów  dla sklepu Mafaro.pl oraz Madlennnhandmade.com  Magdalene Parowicz Kulińską

Zapytaj o warsztaty dla pracowników już teraz!

 

\"\"                  Skontaktuj się z nami 517 112 689 

lub  w formularzu kontaktowym zapytaj o to szkolenie. My wyślemy Ci kartę zgłoszenia na szkolenie.

 

 

Scroll to Top