Gra scenariuszowa ,,Skarb niemego mędrca’’

Gra scenariuszowa to doskonały sposób na integrację zespołu i wspaniałą zabawę. Każda gra zaprojektowana na team building spełnia określone cele.

Integracja zespołu i współpraca w otoczeniu silnych emocji  wraz z inicjowaniem myślenia wielotorowego-to główne cele tego team buildingu.

Co proponujemy?

  • Integracja
  • Efektywne pobudzenie myślenia wielotorowego
  • Adrenalina
  • Zyskanie unikatowych umiejętności: ABC przetrwania

 

Co zapewnia gra scenariuszowa Skarb niemego mędrca w skrócie:

Przenosimy uczestników do innego świata-surowego, a jednocześnie niezwykle pięknego i ciekawego. Zapewniamy splot ciekawej przygody z tajemniczą czarodziejską intrygą. W ten niecodzienny sposób przekazujemy całą gamę umiejętności, które są niezbędne w rzeczywistym świecie. Uczestnicy team buildingu zaczynają przygodę jako zagubieni w gąszczu wysłannicy. Jeśli otworzą oczy, uruchomią kreatywność, nastawią się na współpracę i prawdziwe słuchanie, skończą grę jako zwycięzcy.

Co zyskujesz?

Jesteś w środku niecodziennej intrygi, gdzie rzeczywistość splata się z iluzją. Tu, sam musisz ocenić co jest magią, a co rzeczywistością…

Przeniesienie do innego świata, żywą inscenizację,  gdzie jesteś jednym z najważniejszych uczestników tworzących akcję i nadających tej przygodzie ton .

Roziskrzone oczy żądne dalszych emocji w niecodziennym środowisku, bijące z wrażenia serca i wciągająca intryga  rodem z Harrego  Potera.

Przygody, które przeżyjesz, pozwolą Ci zauważać kilka perspektyw  obserwowanych sytuacji, generować wiele rozwiązań i otworzą Cię na skuteczniejszą komunikację z innymi.

Planowany czas:

Do 5 godzin.

Miejsce:

Gra scenariuszowa  zaprojektowana jest w okolicy zabudowań i obszarów leśnych oraz zbiornika wodnego. Przedstawiamy klientom kilka propozycji, a klient wybiera jedną z nich .        `

Krótki opis fabuły gry scenariuszowej ,,Skarb niemego mędrca’’

Na uczestników  zostaje rzucona klątwa  przez czarodzieja  znanego jako ,,bezimienny’’.

Uczestnicy zostają  leśnymi ludźmi porzuconymi w leśnym buszu.   Naznaczeni klątwą,  skazani na wydostanie się  z lasu, otrzymują informację o ukrytym skarbie. Skarb zapewni im niecodzienne umiejętności i bogactwo. Sama droga do skarbu pozwoli im zdjąć klątwę.

Skarb został ukryty w skrzyni. Skrzynia z kolei została ukryta bardzo dawno i tylko jeden człowiek wie, w którym miejscu. Człowiekiem tym jest stary czarodziej, który od lat wędruje po lesie. Czarodziej jednak z nikim nie rozmawia. Jedynym sposobem, aby nakłonić go do zdradzenia  wskazówek do skarbu jest zwrócenie się do niego po imieniu. Imię czarodzieja zostało jednak zaszyfrowane. Znają je jedynie leśne drzewa. Szyfry są na korze drzew.  Ten etap jest tak zaprojektowany, aby zainicjować  myślenie wielotorowe i wymusić  inne kanały komunikacji.

Gdy uczestnicy odgadną już imię czarodzieja ten oprócz zdradzenia im kolejnych kroków do skrzyni z wdzięczności zdradzi im jedną z tajemnic magii.

Podczas tego etapu uczestnicy uzyskają niecodzienną umiejętność magii. Te umiejętności nabyte podczas tej niesamowitej lekcji, będą potrzebne, aby odwrócić złe czary Safamiresa-złego czarnoksiężnika pilnującego  skarbu.

Kolejne etapy wymagają współdziałania grupy i umiejętności podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych. Grupa stanie również przed zadaniem  przekonania jednego z członków własnego zespołu do wymagającego i  trudnego zadania.

Kolejne zadania, które będą czekać  na uczestników w magicznym lesie podczas tego kreatywnego team buildingu to:

  • Gad na patyku
  • Życiodajny ogień
  • Leśna chata
  • Labirynt wiedzy tajemnej
  • Magia dla Safamiresa

 

Gra scenariuszowa to jedna z możliwości zorganizowania ciekawej i pełnej emocji integracji dla pracowników. Za każdym razem team building jest  przygotowywany pod konkretne potrzeby grupy.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kreatywnych team buildingów i gier scenariuszowych

Zarezerwuj swoją wymarzoną integrację dla pracowników   już teraz!

 

\"\"                  Skontaktuj się z nami 517 112 689 

lub  w formularzu kontaktowym zapytaj o to szkolenie. My wyślemy Ci kartę zgłoszenia na szkolenie.

Odpowiadamy w tym samym dniu.

Scroll to Top