Dofinansowane i bezpłatne szkolenia: województwo łódzkie i inne.

Dofinansowane szkolenia w woj. łódzkim to szansa na rozwój dla wielu małych i średnich firm. To te firmy są sercem gospodarki, a ich budżet jest zazwyczaj zbyt mały, aby sfinansować rozwój pracowników.

Odpowiednio przeprowadzony proces  badania potrzeb i dopasowania szkolenia dla potrzeb pracowników to bardzo ważny element efektywności i sukcesu szkoleń.Pomagamy pracodawcom i działom HR zbadać luki kompetencyjne oraz zaprojektować właściwą ścieżkę rozwojowo-szkoleniową.

Większe możliwości  dla firm w łódzkim i nie tylko dla dzięki dofinansowanym szkoleniom

Dzięki środkom z Funduszy Europejskich wiele firm może ubiegać się o bezpłatne lub dofinansowane w 80 procentach szkolenie. Jeśli martwisz się o formalności i konieczność przebrnięcia przez skomplikowaną procedurę, pragniemy Cię uspokoić-robimy to bezpłatnie za Ciebie.

Zadzwoń do nas, aby przekonać się, że Twoja firma również uzyska wsparcie w przeszkoleniu pracowników.

Kompetencje pracowników i ich umiejętności to główne czynniki sukcesu wielu firm. Jeśli możesz wybrać profesjonalne szkolenie, a do tego uzyskać dofinansowanie-nie zwlekaj. Środki są ograniczone i pod koniec 2019 może nie wystarczyć dla wszystkich chętnych.

Szkolenia dofinansowane z Unii Europejskiej-formalności

Wszystko zaczyna się od potrzeb Państwa firmy i jej pracowników. To proste!

Proces zaczyna się od ustalenia potrzeb szkoleniowych i luk kompetencyjnych. Kolejnym etapem jest zaproponowanie Państwu dofinansowanych szkoleń dostępnych w woj. łódzkim.Na tym etapie mamy dwie możliwości: dla firm od 8 pracowników możemy zaprojektować szkolenie szyte na miarę, bardzo silnie skoncentrowane na konkretnych obszarach związanych z brakami i potrzebami pracowników. Inną możliwością jest wybranie dofinansowanego szkolenia dostępnego z listy.

Jeśli wybraliście Państwo już szkolenie dla siebie, następnym etapem jest składanie wniosku o przyznanie wsparcia. Na tym etapie też możemy się zająć wszystkim, bez dodatkowych opłat. Decyzja zwykle jest w ciągu 2-5 dni. Ostatnie etapy to podpisanie umowy oraz realizacja szkolenia.

Jaki zakres dofinansowanych szkoleń dostępny jest w woj. łódzkim?

Dysponujemy profesjonalną kadrą trenerów i praktyków. Dzięki temu jesteśmy stworzyć praktycznie każde szkolenie na miarę Twoich potrzeb.

Jeśli macie Państwo  zespół pracowniczy, dla którego chcecie uzyskać dofinansowane szkolenie, to możemy szkolenie zaprojektować tylko w oparciu o Państwa potrzeby i sytuację firmy.

Zakres gotowych szkoleń oferowanych w ramach dofinansowania dla woj. łódzkiego znajduje się poniżej:

Możesz uzyskać 100 % dofinansowania. Wystarczy do nas zadzwonić i umówić się na spotkanie. Trener odpowiedzialny za obszar dofinansowanych szkoleń umówi się z Państwem na spotkanie i wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Państwa firmy.

Zarezerwuj swoje miejsce na wybrane dofinansowane szkolenie już teraz!

 

\"\"                  Skontaktuj się z nami 517 112 689 

lub  w formularzu kontaktowym zapytaj o to szkolenie. My wyślemy Ci kartę zgłoszenia na szkolenie.

 

Odpowiemy w tym samym dniu.

Scroll to Top