Integracja dla firm-propozycje jakich jeszcze nie było

Najprzyjemniejsze poletko naszej pracy to integracje dla firm. Ten rok rozpoczęliśmy ciekawie

-burzą mózgów. Dotyczyła ona nowości oraz tego wszystkiego czym chcielibyśmy Was zaskoczyć w 2019 .

Wiemy jakie propozycje na team building chwytały was za serce i które były najczęściej wybierane.

To dla nas drogowskaz przy planowaniu kolejnych ciekawych propozycji na integracje pracownicze.

Nowe propozycje integracji dla firm

Ten rok będzie obfitował w niestandardowe i kreatywne team buildingi. Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom i projektujemy wydarzenia, które skoncentrowane będą na wspaniałej zabawie, wspólnej integracji oraz prawdziwych emocjach i niestandardowych pomysłach.

Czego zatem można się spodziewać w naszych integracjach pracowniczych?

Team buildingi oparte na grach scenariuszowych oraz  zdobywaniu ciekawych doświadczeń- to podstawowy filar naszych pomysłów na 2019.

Nasi klienci byli zachwyceni integracjami, gdzie jednym z elementów zabawy było wspólne gotowanie. W tym roku zatem znacznie poszerzamy propozycje tego rodzaju integracji.

\"\"

Do Creative Chefa i Kuźni Smaków Arche dołączą wkrótce inne propozycje. Będziemy je zamieszczać również na stronie Kreatywne Integracje.pl

Najbliższy czas będziemy się skupiać na projektowaniu  team buildingów będących połączeniem rywalizacji sprawnościowych z ciekawymi splotami zagadek typu escape room.

Trzeci filar to nowość. Jesteśmy na etapie projektowania  integracji dla firm łączącej element wspólnego wyjazdu , gry scenariuszowej oraz zwiedzania ciekawych miejsc.

Zwiedzanie łączone jest  z rozwiązywaniem tajemnicy poszczególnych miejsc, niespodziankami, a przez to wyrafinowaną zabawą pełną prawdziwych emocji. Jesteśmy twórcami  spotkań, gdzie dbamy o wszystkie szczegóły organizacyjne.  Kompleksowe rozwiązania sprawiają, że nasi klienci mogą  cieszyć się zabawą nie martwiąc się o kwestie organizacyjne.

Wyjazd integracyjny może być znacznie ciekawszy jeśli jesteś częścią ciekawej fabuły a prawie za każdym rogiem czeka jakaś niespodzianka.

Szyfry w koronach drzew, tajemnicze labirynty, podstawione postacie, niecodzienne gry sprawnościowe -to i wiele więcej znajdzie się w naszych integracjach dla firm.  Splot ciekawych wątków wywoła  cały szereg prawdziwych emocji  i sprawi,  że  integracja będzie  niezapomnianą i nieszablonową rozrywką.

Nowa propozycja na integracje: Skarb Niemego Mędrca

\"\"

Do naszych gier scenariuszowych dołączyła w tym roku gra ,,Skarb niemego mędrca\’\’.

Kończymy już również projektować integrację dla pracowników opartą na intrygującej fabule i wykorzystaniu zmysłów smaku i węchu: Trójkąt Grasse oraz Mistrz Grenuille.

To będą integracje dla wymagających firm, oczekujących czegoś czego jeszcze nie było…

Jeśli chcesz skorzystać z naszych propozycji team buildingów lub chcesz, aby dla Twojej firmy stworzyć coś specjalnego napisz lub zadzwoń do nas.

Zapytaj o integrację dla pracowników  już teraz!

 

\"\"                  Skontaktuj się z nami 517 112 689 

lub  w formularzu kontaktowym zapytaj o to szkolenie. My wyślemy Ci kartę zgłoszenia na szkolenie.

KONTAKT

 

 

Scroll to Top